SUPA24
Salon
Salon
Salon
79 500 €
(1 420 € / m²)
Vente
Atypique
1
56 m²
1-ва, Свети Влас

chambre à coucheratypical
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ID 34199822 Двустаен апартамент с 1 спалня в комплекс 'Саут Бей' с изглед към улицата. Цена: 79 500 евро Населено място: Свети Влас Стаи: 2 Обща пло...

Autre
Âge de l'offre: 39jours
Mis à jour: 39jours

Localités

1-ва, Свети Влас
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ОАЗИС