SUPA24
Salon
Salon
Salon
102 000 €
(1 244 € / m²)
Vente
Atypique
1
82 m²
Цар Симеон, Свети Влас

chambre à coucheratypical
plat82 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Референтен номер: 16845. Предлагаме за продажба обзаведен тристаен апартамент с морска гледка в комплекс „Империал Форт Нокс“, разположен само на ...

Autre
Âge de l'offre: 65jours
Mis à jour: 65jours

Localités

Цар Симеон, Свети Влас
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ