SUPA24
Salon
Salon
Salon
264 555 €
(1 503 € / m²)
Vente
Atypique
1
176 m²
Цар Симеон, Свети Влас

chambre à coucheratypical
plat176 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Референтен номер: 16396. Предлагаме за продажба просторен и комфортен четиристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в затворени...

Autre
Âge de l'offre: 78jours
Mis à jour: 78jours

Localités

Цар Симеон, Свети Влас
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ