SUPA24
Salon
Salon
Salon
64 500 €
(1 613 € / m²)
Vente
1
1
40 m²
Цар Симеон, Свети Влас

chambre à coucher1
plat40 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Референтен номер: 16138. Предлагаме за продажба обзаведен едностаен апартамент с фронтална гледка към морето, разположен в луксозния комплекс „Етъ...

Autre
Âge de l'offre: 79jours
Mis à jour: 79jours

Localités

Цар Симеон, Свети Влас
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ