SUPA24
Salon
Salon
Salon
502 796 €
(2 993 € / m²)
Vente
Atypique
1
168 m²
Асен Йорданов, София

chambre à coucheratypical
plat168 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Unique Estates представя просторен тристаен апартамент в луксозен комплекс от затворен тип, в един от най-бързо развиващите се райони у нас. Комплексъ...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Асен Йорданов, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЮНИК ЕСТЕЙТС