SUPA24
Salon
Salon
Salon
700 000 €
(6 796 € / m²)
Vente
Atypique
1
103 m²
Оборище, София

chambre à coucheratypical
plat103 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

📌 Референтен номер: 2110475 ❗ Революшън Естейт представя Тристаен в София, Център- Докторски паметник❗ ❗Ключ в агенция❗ Към апартамента има ПАРКОМЯ...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Оборище, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ