SUPA24
Salon
Salon
Salon
224 851 €
(1 906 € / m²)
Vente
Atypique
1
118 m²
Дико Илиев, София

chambre à coucheratypical
plat118 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Многостаен апартамент с РЗП- 117,11м?, ЗП-96,21м? с включен склад 18-3,29м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални,...

Autre
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Дико Илиев, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ