SUPA24
Salon
Salon
Salon
232 000 €
(2 128 € / m²)
Vente
Atypique
1
109 m²
ж.к. Люлин 7, София

chambre à coucheratypical
plat109 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

🏠 ПРОСТОРЕН И СВЕТЪЛ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО СОФИЯ, ЛЮЛИН-ЦЕНТЪР Търсите перфектния баланс между комуникативна локация, ново строителство ...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

ж.к. Люлин 7, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС