SUPA24
259 416 €
(2 402 € / m²)
Vente
Atypique
1
108 m²
Грънчарска, София

chambre à coucheratypical
plat108 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Агенция Явлена предлага тристаен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация в широкия център район Сточна гара. Районът се отличава с бърз...

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Грънчарска, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС