SUPA24
Salon
Salon
Salon
287 500 €
(3 125 € / m²)
Vente
Atypique
1
92 m²
Хан Кардам, София

chambre à coucheratypical
plat92 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Хубав южен тристаен апартамент, завършен до ключ. Сградата е добре изпълнена и вече е населена. Акт 16 от октомври 2025. Разпределението е входно антр...

Autre
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 7jours

Localités

Хан Кардам, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС