SUPA24
Salon
Salon
Salon
311 000 €
(3 702 € / m²)
Vente
Atypique
1
84 m²
бул. България, София

chambre à coucheratypical
plat84 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Чисто нов, напълно завършен и обзаведен имот по дизайнерски проект в представителна сграда с Акт 16. Предлагаме стилен двустаен апартамент, разположе...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

бул. България, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД