SUPA24
Salon
Salon
Salon
146 800 €
(1 858 € / m²)
Vente
Atypique
1
79 m²
Кап. Иван Златев, София

chambre à coucheratypical
plat79 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Просторен двустаен апартамент с три изложения Люлин 5 Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен на шести етаж в сграда в ж.к...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Кап. Иван Златев, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ