SUPA24
Salon
Salon
Salon
133 250 €
(1 753 € / m²)
Vente
Atypique
1
76 m²
Брегалница, София

chambre à coucheratypical
plat76 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Глобъл Сървисиз продава двустаен апартамент в Зона Б5 в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане. Районът е с добра комуникация в близост до училища...

Autre
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 8jours

Localités

Брегалница, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД