SUPA24
Salon
Salon
Salon
303 160 €
(2 387 € / m²)
Vente
Atypique
1
127 m²
Айдемир, София

chambre à coucheratypical
plat127 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

🏡 Продава се просторен 3-стаен апартамент в кв. Малинова долина, София с акт 16!! 📋 Основни характеристики на имота: - 🏠 Тип имот: 3-стаен апартам...

Autre
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Айдемир, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021