SUPA24
Salon
Salon
Salon
147 600 €
(2 236 € / m²)
Vente
Atypique
1
66 m²
Кирил Буюклийски, София

chambre à coucheratypical
plat66 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / С3-АП-03 Застроена площ: 56.51 кв.м. Площ с общи части: 65.60 кв.м. Изложение: запад Кота: + 6.25 м. Сграда с директен достъп...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Кирил Буюклийски, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТЕКА