SUPA24
Salon
Salon
Salon
239 500 €
(4 202 € / m²)
Vente
Atypique
1
57 m²
Дончо Ватах, София

chambre à coucheratypical
plat57 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Двустаен, преустроен на тристаен. Състоящ се от хол с кухненски бокс с южно изложение и излаз на тераса. Мокро помещение- килер, две спални и баня с т...

Autre
Âge de l'offre: 17jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Дончо Ватах, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТЕКА