SUPA24
Salon
Salon
Salon
298 499 €
(3 980 € / m²)
Vente
Atypique
1
75 m²
Милин камък, София

chambre à coucheratypical
plat75 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ПРОСТОРЕН ТУХЛЕН двустаен апартамент на тихо място с голям хубав двор на комуникативна локация в Лозенец, в близост до метростанция, трамвайна спирка,...

Autre
Âge de l'offre: 17jours
Mis à jour: 17jours

Localités

Милин камък, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АЛДЕС ИМОТИ