SUPA24
Salon
Salon
Salon
226 922 €
(2 101 € / m²)
Vente
Atypique
1
108 m²
Пролетен ден, София

chambre à coucheratypical
plat108 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ARCO REAL ESTATE представя на Вашето внимание прекрасен голям 3 стаен апартамент в нова сграда пред Акт 16. Имота е с прекрасни широки стаи,голям ко...

Autre
Âge de l'offre: 22jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Пролетен ден, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ