SUPA24
Salon
Salon
Salon
400 000 €
(2 703 € / m²)
Vente
Atypique
1
148 m²
Симеоновска, София

chambre à coucheratypical
plat148 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАКУПУВАНЕ НА ВЪНШНО ПАРКОМЯСТО И/ИЛИ ГАРАЖ! Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви ...

Autre
Âge de l'offre: 37jours
Mis à jour: 37jours

Localités

Симеоновска, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД