SUPA24
Salon
Salon
Salon
320 000 €
(3 299 € / m²)
Vente
Atypique
1
97 m²
бул. Черни връх, София

chambre à coucheratypical
plat97 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме просторен, южен тристаен апартамент за продажба в нова сграда с Акт 16 от февруари 2026 г., отличаваща с...

Autre
Âge de l'offre: 54jours
Mis à jour: 54jours

Localités

бул. Черни връх, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС