SUPA24
Salon
Salon
Salon
149 796 €
(2 140 € / m²)
Vente
Atypique
1
70 m²
Бързарица, София

chambre à coucheratypical
plat70 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Двустаен апартамент на етаж трети с РЗП-69,35м2, ЗП-55,47м2 и разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария-23,00м2, спалня-11,89м2, баня...

Autre
Âge de l'offre: 60jours
Mis à jour: 30jours

Localités

Бързарица, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ