SUPA24
Salon
Salon
Salon
450 000 €
(4 286 € / m²)
Vente
Atypique
1
105 m²
бул. България, София

chambre à coucheratypical
plat105 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ИМОТИ БГ предлага напълно и модерно обзаведен тристаен апартамент с отлично местоположение - непосредствено до МОЛ България, БИЛЛА, Южен парк, трамвай...

Autre
Âge de l'offre: 67jours
Mis à jour: 35jours

Localités

бул. България, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТИ БГ