SUPA24
Salon
Salon
Salon
305 000 €
(4 296 € / m²)
Vente
Atypique
1
71 m²
Дончо Ватах, София

chambre à coucheratypical
plat71 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Източен, напълно обзаведен, тристаен апартамент в тухлена сграда от 2018г. на ул. Васил Петлешков, в близост до ул. Панайот Хитов. След освежителен ре...

Autre
Âge de l'offre: 66jours
Mis à jour: 66jours

Localités

Дончо Ватах, София
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ДИКСИО ЕООД