SUPA24
Salon
Salon
Salon
158 100 €
(1 550 € / m²)
Vente
Atypique
1
102 m²
бул. Ришки проход, Шумен

chambre à coucheratypical
plat102 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Обади се сега и цитирай този КОД: 685161 Тристаен апартамент, ново строителство в кв. Добруджански. Разпределен е на кухня с дневен тракт, две сп...

Autre
Âge de l'offre: 82jours
Mis à jour: 82jours

Localités

бул. Ришки проход, Шумен
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН