SUPA24
Salon
Salon
Salon
122 500 €
(1 633 € / m²)
Vente
Atypique
1
75 m²
бул. Ришки проход, Шумен

chambre à coucheratypical
plat75 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Тристаен ТУХЛЕН апартамент - кв. Добруджански! Жилището е САНИРАНО и е със следното разпределение: коридор, кухня, хол, ДВЕ спални, три тераси с ПАНОР...

Autre
Âge de l'offre: 81jours
Mis à jour: 4jours

Localités

бул. Ришки проход, Шумен
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ