SUPA24
Salon
Salon
Salon
142 000 €
(1 291 € / m²)
Vente
Atypique
1
110 m²
Македония, Самоков

chambre à coucheratypical
plat110 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Без комисионно за КУПУВАЧА !!! Тристаен апартамент в гр. Самоков квартал Самоково на втори етаж с изложение запад/изток. Блока е ремонтиран основно пр...

Autre
Âge de l'offre: 67jours
Mis à jour: 65jours

Localités

Македония, Самоков
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

РИЛА ИМОТИ