SUPA24
Salon
Salon
Salon
33 000 €
(688 € / m²)
Vente
1
1
48 m²
Разлог

chambre à coucher1
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕНО СТУДИО В КОМПЛЕКС ''АСПЕН ВАЛЕЙ'', ГР. РАЗЛОГ. ''Local Property Expert'' има удоволствието да представи на Вашето внимание напълно...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Разлог
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Локъл Пропърти Експерт