SUPA24
Salon
Salon
Salon
127 350 €
(1 003 € / m²)
Vente
Atypique
1
127 m²
България, Разград

chambre à coucheratypical
plat127 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Продава се тристаен апартамент, ново строителство! Акт 14! Жилището е с обща застроена площ 127,35 кв. м. и се състои от просторно антре, две спални, ...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

България, Разград
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС