SUPA24
Salon
Salon
Salon
48 000 €
(1 263 € / m²)
Vente
1
1
38 m²
Христо Ботев, Несебър

chambre à coucher1
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Поддържан затворен комплекс! Басейн! Асансьор! 300 метра от плажа! Акт 16! ID Realty има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент в гр. Нес...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Христо Ботев, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АЙ ДИ РИАЛТИ