SUPA24
Salon
Salon
Salon
64 000 €
(1 939 € / m²)
Vente
1
1
33 m²
Христо Ботев, Несебър

chambre à coucher1
plat33 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Комплекс на първа линия! Обзаведен! Отлична локация! АКТ 16! ID Realty Ви представя обзаведен едностаен апартамент в комплекс Виго, гр. Несебър. Апар...

Autre
Âge de l'offre: 12jours
Mis à jour: 12jours

Localités

Христо Ботев, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АЙ ДИ РИАЛТИ