SUPA24
Salon
Salon
Salon
84 900 €
(1 327 € / m²)
Vente
Atypique
1
64 m²
Chaika, Несебър

chambre à coucheratypical
plat64 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Апартамент с две спални на втори етаж в Холидей Форт Клуб един от най-добре поддържаните и най-озеленени комплекси в района на Несебър. Подходящ как...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Chaika, Несебър
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ХОУМ ОПШЪН ЕООД.