SUPA24
Autre
Autre
Autre
69 300 €
(2 100 € / m²)
Vente
1
1
33 m²
sunny beach, Несебър

chambre à coucher1
plat33 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Studio o velikosti 38,17 - m² se nachází ve čtvrtém podlaží a je navržené tak, aby nabízelo maximální pohodlí na menším prostoru. Hlavní obytný prosto...

meublé
Âge de l'offre: 46jours
Mis à jour: 46jours

Localités

sunny beach, Несебър

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev