SUPA24
Salon
Salon
Salon
72 000 €
(923 € / m²)
Vente
Atypique
1
78 m²
Васил Левски, Лясковец

chambre à coucheratypical
plat78 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Имоти Търновград Ви предлага тристаен апартамент в гр. Лясковец. Имотът е разположен на втори жилищен етаж от пет етажна сграда. Апартаментът е с площ...

Autre
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Васил Левски, Лясковец
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТИ ТЪРНОВГРАД