SUPA24
Salon
Salon
Salon
182 500 €
(2 370 € / m²)
Vente
Atypique
1
77 m²
Капитан Райчо Николов

chambre à coucheratypical
plat77 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Оферта 26358 Двустаен апартамент в кв. Христо Смирненски, Пловдив Предлагаме просторен двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16. ? Площ: 77 кв.м ...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Капитан Райчо Николов
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ