SUPA24
Salon
Salon
Salon
66 330 €
(1 106 € / m²)
Vente
Atypique
1
60 m²
Св.св. Кирил и Методий

chambre à coucheratypical
plat60 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Куба, гр. Хасково. Площ: 60,30 кв.м. Етаж: 5-ти от 6 ...

Autre
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Св.св. Кирил и Методий
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТИ-МИРА