SUPA24
Salon
Salon
Salon
133 600 €
(1 758 € / m²)
Vente
Atypique
1
76 m²
ж.к. Младост

chambre à coucheratypical
plat76 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Агенция ''Адрес''недвижими имоти преставя тристаен апартамент в кв.Младост-гр.Ловеч. Жилището се състои от четири помещения,санитарен възел и тереаса....

Autre
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

ж.к. Младост
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН