SUPA24
Salon
Salon
Salon
134 999 €
(1 957 € / m²)
Vente
Atypique
1
69 m²
Николай Коперник

chambre à coucheratypical
plat69 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Референтен номер: 1515. Реф.номер: 1515 ТОП ЦЕНА ! С АКТ 16 ! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВАРТАЛ КЮЧУК ПАРИЖ РАЙОН ЮЖЕН ! П...

Autre
Âge de l'offre: 11jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Николай Коперник
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ