SUPA24
Salon
Salon
Salon
134 974 €
(1 551 € / m²)
Vente
Atypique
1
87 m²
Димитър Константинов

chambre à coucheratypical
plat87 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в нова модерна сграда в идеалния център на гр. Плевен, в етап пред АКТ 16. Жилището се намира н...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Димитър Константинов
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ