SUPA24
128 112 €
(1 601 € / m²)
Vente
Atypique
1
80 m²
Подполковник Калитин

chambre à coucheratypical
plat80 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ ИМОТИ S-ДОМ! Предлага се за продажба апартамент с АКТ 14 със следното разпределение = всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Подполковник Калитин
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ИМОТИ ЕСДОМ