SUPA24
Salon
Salon
Salon
209 100 €
(1 700 € / m²)
Vente
Atypique
1
123 m²
бул. Освобождение

chambre à coucheratypical
plat123 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Оферта 69278 - Прекрасни просторни жилища за продажба в НОВА СГРАДА в близост до търговски център, големи вериги магазини, паркове и учебни заведения!...

Autre
Âge de l'offre: 22jours
Mis à jour: 22jours

Localités

бул. Освобождение
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ