SUPA24
Salon
Salon
Salon
57 500 €
(1 369 € / m²)
Vente
1
1
42 m²
бул. Освобождение

chambre à coucher1
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Оферта 69155: Предлагаме Ви възможността да закупите инвестиционен апартамент тип студио в новоизграждащ се луксозен жилищен комплекс с модерна визия,...

Autre
Âge de l'offre: 43jours
Mis à jour: 43jours

Localités

бул. Освобождение
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ