SUPA24
Salon
Salon
Salon
130 240 €
(1 195 € / m²)
Vente
Atypique
1
109 m²
бул. Освобождение

chambre à coucheratypical
plat109 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

🔈 САМО ПРИ НАС! НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔈 ОФЕРТА: 19343 🏡 Агенция за недвижими имоти, 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент ...

Autre
Âge de l'offre: 65jours
Mis à jour: 65jours

Localités

бул. Освобождение
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ГОЛД ИМОТИ