SUPA24
Salon
Salon
Salon
111 900 €
(1 492 € / m²)
Vente
Atypique
1
75 m²
бул. Освобождение

chambre à coucheratypical
plat75 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Апартамент в нова жилищна сграда до метро и мол Плаза Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на шпакловка и замазка със застроена площ 60,...

Autre
Âge de l'offre: 59jours
Mis à jour: 37jours

Localités

бул. Освобождение
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ