SUPA24
58 000 €
(1 381 € / m²)
Vente
1
1
42 m²
Капитан Райчо Николов

chambre à coucher1
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Оферта 31245 Продаваме едностаен апартамент в район Южен, разположен на 3-ти етаж в нова сграда с асансьор. Жилището е с обща площ 42 кв.м и включва т...

Autre
Âge de l'offre: 59jours
Mis à jour: 59jours

Localités

Капитан Райчо Николов
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ