SUPA24
Salon
Salon
Salon
240 000 €
(1 529 € / m²)
Vente
Atypique
1
157 m²
Капитан Райчо Николов

chambre à coucheratypical
plat157 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Тристаен апартамент Тракия Оферта 66800 Локация: Тракия, до парк Хан Крум Цена: 240,000 Площ: 157 кв.м Ново строителство, с Акт 16 Разпределе...

Autre
Âge de l'offre: 78jours
Mis à jour: 78jours

Localités

Капитан Райчо Николов
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ