SUPA24
Autre
Autre
Autre
3 150 000 Kč
(63 000 Kč / m²)
Vente
2
1
50 m²
Banskobystrická, Šumperk
Garniture

chambre à coucher2
plat50 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte útulné bydlení nebo skvělou investiční příležitost? Nabízíme vám ke koupi byt 2+kk o velikosti 50 m², který se nachází v 1. patře na ulici Ban...

Gaz
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Banskobystrická, Šumperk

Équipements municipaux

ProfitLine Reality & Finance

Lenka Zittová