SUPA24
Autre
Autre
Autre
3 950 000 Kč
(75 962 Kč / m²)
Vente
2
1
52 m²
S. K. Neumanna, Stochov
Garniture

chambre à coucher2
plat52 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Prodej bytu 2+1 o výměře 52 m² + balkon 1,5 m² + sklep 2 m² ve městě Stochov - ul. S. K. Neumanna. Byt se nachází ve druhém patře zatepleného, udržov...

Autre
Âge de l'offre: 9jours
Mis à jour: 1jours

Localités

S. K. Neumanna, Stochov

Équipements municipaux

DůmRealit

Eva Vondrová