SUPA24
Autre
Autre
Autre
2 400 000 Kč
(42 857 Kč / m²)
Vente
2
1
56 m²
Karla Čapka, Sokolov
Garniture

chambre à coucher2
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatÉtat d'origine
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 2+1, kdy relativní snadnou úpravou je možné přesunout kuchyň do obývacího pokoje a realizovat změnu di...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Karla Čapka, Sokolov
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALMAN REALMAN

Ing. Martin Šíma - Dobrébydlení Trading s.r.o.