SUPA24
Autre
Autre
Autre
3 990 000 Kč
(61 385 Kč / m²)
Vente
3
1
65 m²
Schoellerova, Praha-Čakovice
Garniture

chambre à coucher3
plat65 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy? Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o dispozici 3+kk nebo lze ponec...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Schoellerova, Praha-Čakovice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REALITY K+L, ROUDNICE NAD LABEM

Kryštof Hrala