SUPA24
Autre
Autre
Autre
11 800 000 Kč
(151 282 Kč / m²)
Vente
3
1
78 m²
Bermanova, Praha-Čakovice
Garniture

chambre à coucher3
plat78 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt kolaudovaný v roce 2019.
Byt má cca 75m2 čisté obytné plochy, plus balkon 7,5m2 a sklep.

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Bermanova, Praha-Čakovice

Équipements municipaux

RAZKA reality s.r.o.

Tereza Tomášková